Çocuklarımızın uykusuz geçen gecelerini ve buna bağlı olarak oluşan rahatsızlıklar üzerine yıllarca yaptığımız çalışmalar doğrultusunda, SleepİnTime’ı üretmeye başladık. Üretimden önce görüşme sağladığımız yüzlerce anne ve doktorlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile yaptığımız arge çalışmaları sonucu SleepİnTime ortaya çıktı.
Türkiye de üretip dünya’ya satıyoruz. Ürünlerimiz tamamen patentli ve marka koruma sistemi ile gerekli tüm kalite testlerinden başarıyla geçerek, belgelendirilmiş olup, uluslararası piyasalarda müşterilerimizin beğenisini sunulmaktadır.
En değerli varlıklarımızın çocuklarımız olduğunu bilerek, bu bilinç ve özveriyle tüm üretim sürecimizi kontrol etmekteyiz. Ürünlerimiz tamamen %100 Türk sermayesi ile üretilmektedir. 15 yılı aşkın süredir Avrupalı annelerin beğenisi sunduğumuz SleepİnTime’ı, Avrupalı annelerden tam not aldıktan sonra tüm Dünya annelerinin beğenisine sunma kararı aldık. Bu doğrultuda ihracat ağırlıklı çalışan firmamız aynı zamanda iç piyasada da annelerin ihtiyacını karşılamaya yönelmiştir.
Yeşil Grup Şirketler Topluluğunun, bir üyesi olan Sleep İn Time, Güçlü sermaye yapısı ve insana verdiğimiz değerle ön plana çıkmaktadır. Sağlıktan inşaata, araç kiralamadan  yazılıma kadar birçok alanda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimizi ile sizler ve sizin için en değerli olan bebeklerimiz için Üretmeye devam edeceğiz.